Arkadasimin oglu

Adım Nesrin, 48 yaşında 170 boyunda hafif dolgun bir vücud yapısındayım 2 yıl önce eşimin beni aldattması sebebiyle ayrıldık kızım universiyeti bitirdi ve istanbulda bir bankada çalışıyor. Bende Bankadaki görevimden emekli olunca bu sahil kentindeki küçük ama şirin evimde yaşıyorum.

Bu sene benim gibi emekli olan can arkadaşım aradı, oğlu Kerem bizim ildeki Üniversiteyi kazanmış kayıt için geleceklermiş zaten yanlızlık canıma yetmişti çok sevindiğimi dört gözle beklediğimi söyledim. Pazartesi geldiler kayıt işlemlerini yaptırdılar, öğlenden sonra olmuştu. Bizim eve geldik Arkadaşım Jale şimdi bir pansiyon yada yurt bulmamız lazım dedi, ben tamam bir yer buluruz ama hiç acele etme canım Kerem okula başlasın hele burda kalır nasılsa ev müsait banada arkadaşlık eder hiç dert etmeyin deyi verdim.

Jale çok sevinmişti.

Kerem 18 yaşında 180 boylarında bıyıkları yeni terlemiş yakışıklı bir çocuktu. Jale ve oğlu Kerem Üniversitenin başlayacağı hafta geldiler Kerem için hazırladığım odaya eşyalarını yerleştirdiler, Kerem için benim yatak odamın bitişiğindeki odayı hazırlamıştım (Evim dubleks site içinde bir villa) villa diyorum ama öyle büyük filan değil alt katta salon mutfak küçük bir WC üst katta 3 yatak odası bir banyo WC. Artık okul başlamış günler geçiyor Keremle birbirimize alışmış adamakıllı samimi olmuştuk. Boş zamanlarında bana ev işlerinde hatta mutfakta bile yardımcı oluyordu. Akşamları salonda TV nin karşısındaki 3.lü koltuğa yayılır beraber Tv seyreder kritik yapar olmuştuk. Yine böyle bir akşam sanırım Cnbc de bir dizi seyrediyorduk oldukça erotik sahneleri olan bir diziydi. Seyrederken Kerem ikide bir eliyle apış arasını düzeltip duruyordu, dikkat ettiğimde erkekliği adamakıllı sertleşmiş belli olmasın diye düzeltip duruyor, aslında bu sahneler benide tahrik etmiş kukum ıslanmıştı.

Bir müddet sonra Kerem kalkıp WC ye girdi, anlamıştım kendini boşaltacaktı Elimde olmadan bende kalkıp WC nin anahtar deliğinden baktım evet tahmin ettiğim gibiydi. Keremin erkekliği 17/18 cm boyunda oldukça iri bir erkekliği vardı, sıvazlaya sıvazlaya kendini tatmin ediyordu. Başı neredeyse morarmış avuclarının arasında ovalarken bende tahrik olmuştum, kukum
şakır şakır akmıştı, hemen yerime döndüm. Bir an kendime sordum ne oluyorum diye, 2 yıldır kadınlığımı rafa kaldırmıştım ama bu manzara kadınlığımın dürtülerini uyandırmıştı, geç olmuş yatmıştık ama bende uyku yoktu. Aklıma hep keremin erkekliği geliyor her gelişinde kukumu okşuyordum ve bir an baktımki keremin erkekliğini düşünerek kendimi tatmin ederiyorum. 

Bu düşünce içimde fırtınalar koparmaya yetmişti şimdi ne yapacaktım ve birden aklıma bir deneme yapmak geldi Keremi biraz tahrik edecektim bakalım ne olacaktı. 

Ertesi akşam kalın eşortman yerine alçak belli ince penye bir alt üzerine beyaz geniş V yakalı g*ğüslerimi ortaya çıkaran dar bir kıyafet ve içimede siyah s*dyen ve ipli tanga giydim. Dolgun vücudumun tüm hatları ortadaydı. Yemek koyarken g*ğüslerim üçgen şeklindeki siyah s*dyenimden olduğu gibi göründüğü için Keremin gözlerinden kaçmamıştı, gözlerini alamıyordu. Sürdüğüm parfümse cabası kalcalarım eğildikçe eşormanımın alçak belli olması sebebiyle ortaya çıkıyor tangam ve çıplak bedenim görünüyordu. Bu biraz dikkat ettiğimde Keremin erkekliğinin sertleştiği şortunda belli oluyordu buda beni
resmen tahrik etmişti. Tv seyretmek için tam koltuğa oturduğumuzda ben ilk adımı atarak Keremcim bu gün çok yoruldum biraz sırtımı bacaklarımı ovalarmısın dedim, tabi Nesrin teyze sen koltuğa bir uzan dedi ben, yok burda rahat olmaz yukarı çıkalım yatakta uzanayım daha rahat olur dedim.

Ve yatak odama çıkarak ben yüzü koyun yatağa uzandım.

Kerem önce sırtımdan başla dedim. Kerem sırtımı ovmaya başladı ama tşortan rahat olmuyor değince ee sıyır dedim sıyırıp çıkardı s*dyenle kalmıştım ovmaya başladı. Tabi s*dyenimin arkası eline takılıyordu bir müddet sonra ovmalar okşar gibi oldu ben gözlerimi kapatıp ohh oohh gibi sesler çıkarmaya başladım, derken s*dyenimin kopçasını çözdü, elleri omuzlarımdan aşağı doğru inerken parmakları g*ğüslerime gelmeye başlamıştı. İşte o anda tahrik olmaya altımın ıslanmaya başladığını farkettim. Ohh lamalarım hafif inlemelere dönüşürken Kereminde nefes alışlarının değiştiğini farkettim. Bir anda Kerem dizlerimin altına oturdu. Artık elleri sırtımdan başlayıp parmakları resmen g*ğüslerimi kavarayıp aşağıya doğru kalçalarıma kadar iniyordu. Bir iki inişten sonra üçüncü inişinde elleri kalçamı olduğu gibi kavramaya ve sıkmaya başlamıştıki ben öyle tahrik olmuştumki resmen kendimden geçmiştim.

Bir an Kerem üzerime doğru abandığında sertleşmiş erkekliği kalça yarığıma baskı yaparken elleri resmen g*ğüslerimi kavramıştı ki işte o an koptum ağzımdan oooohhhhhh la karışık ııııııııhhhhhh diye inlemeye başladığımda kukumdan şakır şakır sular akmaya başlamıştı. Kereme istediğin gibi devam et beni yarım bırakma dediğimde Kerem bir çırpıda eşortmanım k*lodumla beraber çekip çıkardı ve kendi eşormanını sıyırrarak tekrar üzerime yattığında çıplak erkekliğini serliğini apış aramda bütün ihtişamı ile hissettim Kerem enseme kulağımın altına öpücükler kondurup yan dönmüş başımdan dudaklarımı bulmuştu bir anda dudaklarımız birbirine kenetlenmişti bile. Bu arada bende yavaşça döndüm artık çıplak bedenlerimiz birbirine yapışmış apış aramdaki kazık gibi erkekliğini hissetmek içimde fırtınalar kopmasına sebep olmuş öpüşürken kalçalarımı kaldırıyordum. Keremin dudakları önce boynuma sonra g*ğüslerime inmiş bir öpüyor g*ğüs başlarımı emiyor bir eli apış aramda kukumu okşuyorken ben yıllar sonra titreye titreye ilk orgazmımı yaşıyordum.

Keremse dönerek kaymak gibi olan kukumu emmeye yalamaya başla*ıştı dili ise resmen içime girip çıkıyor resmen dili ile beni beceriyorken kendimden geçmiş dili he içime girdiğinde hhooohhhhh,hooooohhh ooohhhhh diye bağırmaya başla*ıştım bir anda keremin erkekliği yüzüme ve dudaklarıma vurmaya başlamıştı. Bir elimle kavrayarak erkekliğinin başını kendiliğiden dudaklarıma yapıştırarak dilimle bende Erkekliğinin mantar gibi olmuş morarmış başını önce yalamaya sonra dudaklarımın arasına alarak öpücük kondurmaya başlamıştım. Evliliğim süresince kocama bunu hiç yapmamıştım olmamıştı nedense Kereminki bir başka geldi, bir anda erkekliğini dudaklarımla emmeye başladım. Hemde nasıl, onun dili içime girdikçe bende onu emiyordum. Artık kaçıncı orgazmımı oluyordum titremeye başladığımda Kerem bir an erkekliğini ağzımdan çekti ve yüzüme fışkırmaya başladı. Elimle g*ğsüme göbeğime doğru çevirdim bütün vücudum d*lleri ile yıkandı. Bu müthiş bir histi Keremin d*lleri ile banyo yapmıştım.

Bu beni daha fazla tahrik etmişti.

Keremde boşalınca dönerek yanıma uzandı hiç konuşmuyorduk çarşafla üzerimi siliyorken erkekliği çıplak bacaklarıma değiyor bu beni dahada delirtiyordu, zira daha sertliği gitmemişti bile bir ara dizlerini üzerinde doğruldu erkekliği önünde dimdik duruyorken ,Kerem onu içimde istiyorum dedim hiç durmadı ayak bileklerimden tutup bacaklarımı kaldırarak kalçasını bacak arama yerleştirdiğinde erkekliği kukumun dudakları arasındaki yerini almıştı bile. Zaten zevk akıntılarımdan vıcık vıcık kayganlaşmış olan kukuma ani bir yüklenişte girivermişti. İşte o an bir zevk çığlığı çıkmıştı gırtlağimdan Kerem se birden 
bire hızlı hızlı bir ritm tuturmuştu nasıl hızlı girip çıkıyordu artık tamamen şehvetin kucağına düşmüş kendimden geçmiştim her vuruşunda bende sok, sok diye bağırmaya başladım ve aaaaaaahhhhhooh aaaaaaaaoooooooohhhh,aaaaaooooohhh diye bağıra bağıra tekrar kasılarak orgazm yaşarken Keremde son bir kere daha hızlı bir şekilde sokup içime ılık ılık patlıyordu ve üzerime yığılıp dudaklarını g*ğüslerime yapıştırarak bir müddet kaldı.

Bu arada erkekliği hala fırın gibi yanan kukumun içindeydi, hayatımda böyle güzel bir sevişme yaşamamıştım O gece Keremle 2 kere daha seviştik. Sabah evin içinde ikimizde çırılçıplak dolaşıyordukki Kapı açılarak kızım içeri girdi biz kendimizi toplamaya çalışırken Kızım ilk söze girdi “Ben zaten anlamıştım anne” sende bir kadınsın seni gayet iyi anlıyorum dedi. Bir göz kırparak yukarı odasına yöneldi, o gün herşey normal yürüdü anakız sohbet ettik. Kerem okulda kızım 1 haftalık bir izne çıkmış dinlenmek için neyse gece herkez odasına çekilip yatmıştı. Bir ara uyandığımda kızımın odasından inleme sesleri geliyordu, hemde ne inleme.

Kızım ve Keremden… Ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırmıştım ama bu sesler beni tekrar tahrik etmişti. Artık Kerem ikimizinde kocası olmuştu…

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları