Arkadaşımın Aldatma Hikayesi

Merhaba Ben Damla. Arkadaşım Hande bna herşey anlatmıştı. Hande evliydi.çocuğu yoktu.2 yıldır evliydi ve kocası ondan uzak duruyordu.

Hiç bir zaman sevişmemişlerdi.

Oral s*x filan da yapmamışlardı. Handenin iş arkadaşı Burak Handeye aşıktı. Onun da durumu Hande gibiydi. Hande bir akşam kocasından s*x yapmak istedi.onu baştan çıkarmaya çalıştı iç çamaşırlarını çıkardı hande.ama ne yparsa yapsın kocasını baştan çıkaramadı.

Birr gün hande işe gimişti.sadece burak vardı.kocasından beklediği ilgiyi bulamadığı için burağa gönlü kaymaya başla*ıştı.Burak Handeye tamamen aşıktı.Burak Handeyi baştan çıkarmaya başlamıştı.Ona mükemmel sözler söyleyip onu öpüyordu.

Hande kocasında bolamadıklarını Burakta bulmuştu. sonra burak onu boynundan öpmeye başladı.ofiste sadece ikisi vardı.öpüşme aşamasındalardı öpüşüyorlardı. ofisin yatakhanesindelerdi şimdi.yatıp sevişmeye başlamışlardı. şuan Handenin sütyeni ve külodu vardı sadece.

Burak daha ateşli sevişmeye başladı. Şuan s*x yapmaya başlamışlardı. Burak artık Handenin sütyenini çıkarmaya başladı.çıkardı.Artık burak handenin g*ğüsünü sıkıyordu.Sonunda burak handenin külodunu çıkardı.Handenin üstünde hiçbişeyy yoktu.

Burak hem Handenin gğsünü sıkıyordu,hemde anı yalıyordu. orgazma geçmişlerdi.ofiste bağırarak oral s*x yapmışlardı Hande de Burağın anı yalıordu.ve öpüşüp duruyorlardı.burak handeden daha çok orgazma geçmişti.Bir gün geçti.Hande hamile kalmıştı.

Ama burak her gün handeyle s*x yapıyordu.hande de burak da çok mutlulardı.

9 ay geçmişti.bebek doğunca hande kocasıyla boşanmak zorunda kaldı.bebeği görünce burakda çekip gitmişti.sonunda hande yalnız kalmıştı.

Çok kötüydü burağın göğsünü sıktığı,anı yaladığı günleri hatırlayınca pişman oldu. Şuan kendi çoook mutsuz…

Mükemmel Üye 8 Nisan 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 2 Cevap(lar)

  çok kötü olmuş hande adına gerçekten..

   

  Acemi Üye 9 Nisan 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  fantazilerimizi paylasalım mı ister evli ol ister bekar acık yada kapalı yas önemlı degıl ara numaram gizliye acık 05334681230

  Acemi Üye 29 Nisan 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları