Arkadaşım Ve Ben

Babamı kaybetmiştik.Sadece annem ve ben kalakalmıştık.O sene üniversiteyi kazanmıştım.Fakat şehir dışındaydı.Annem çalışan bir kadındı ve işini bırakıp yanımda gelemiyordu.Hem maaşı hemde tatili çok uygundu işinin.Neyse dedim bende kendim giderim boşluklarda annemin yanına uğrarım diyordum.Gitmeye yakın arkadaşım Kemal’e annem sana emanet kanka bak bir sıkıntı falan olursa ben yokum sen ilgilenirsin dedim.O da tamam kanka Sevim ablaya gözüm gibi bakarım dedi.Beni ikisi yolcu etti bindim gittim.İlk bir ay çok zor olmuştu her gün annemle konuşmama rağmen özlüyordum onu.

Bir gün otururken sürpriz yapmak geldi aklıma.Hemen gidip bileti aldım ertesi güne.Günlerden cumartesiydi ve otobüse binme vakti gelmişti.Bindiğim gibi evime yol aldım.Eve az kalmıştı ki bir de baktım bizim Kemal, el ettim falan görmedi bende dur buna da sürpriz yaparım dedim.Bir de baktım ki bizim eve gidiyor. Saat sabahın dokuzu bu saatte ne yapacak acaba diye düşünürken ben de usulca takip ettim bunu.Binanın altındaki eczaneye girince hasta herhalde dedim çaktırmadan izlemeye başladım.Bir de ne göreyim prezervatif almış cüzdana koyuyor. Bizim apartmana yönelip bizim zile bastı.Kapı hemen açıldı koşar adımla içeri girdi ben de peşinden anahtarımla aparmanın kapısını açıp devam ettim.O asansöre binmiş bende merdivenden koşa koşa çıktım.Bizim ev en üst kattaydı bende bir alt kata geçip beklemeye başladım. Kemal asansörden iner inmez anneme özledim kız seni zilli dedi.Annemse sus birileri duyacak dedi ve ardından kapı kapandı. Ne yapacağımı bilemez haldeydim.Resmen kurda kuzu emanet etmişiz.Evet kabul ediyorum annem çok güzel bir bayandır,bakımlıdır,spor yapar ama Kemal benim en yakın arkadaşımdı.Bunları düşünüyorum ama bir yandan da temizliğe çağırmıştır belki annem yardım etsin falan diye diyorum. Kısacası hala kabul edemiyordum.İyice meraklandım ve ağır ağır evin kapısına yönelip kapıya kafamı dayadım.

Dinlemeye başladım.Ses seda yoktu bir şey duyamıyordum.Sonra çıktım gittim parka oturdum yaklaşık 15-20 dk falan olmuştu dayanamadım ve aradım annemi.Soluk soluğa açtı telefonu ne oldu anne dedim.Spor yapıyorum oğlum dedi.İyi sen sporuna devam et o zaman ben bölmeyeyim dedim tamam sonra ararım dedi ve kapattı. Otobüse binip geri döndüm sonra bir de Kemal’i arayayım dedim.Ne yapıyorsun falan filan konuştuk biraz, sonra dedim annem ile konuşuyor musun bir isteği falan oluyor mu kanka dedim. O da kanka bir haftadır görmüyorum Sevim ablayı ama bugün yarın yanına gider, bir şey lazımsa yardımcı olurum ben sen merak etme dedi. Sağol kanka eee anlat nasıl gidiyor kız işleri dedim. O da mırın kırın etti ama ısrar edince anlattı boşboğaz. Kanka biri var ama sevgili olarak değiliz birbirimize yardımcı oluyoruz dedi. Hadi oğlum anlatsana biraz falan dedim.Yok mok dese de yine alttan girdim üstten çıktım anlattırdım.

Kanka hatunun kocası sürekli yurt dışında çocuğu falanda yok rahat rahat yanına gidiyorum.Bizim apartmanda böyle biri yok şerefsiz yazıp yazıp bana anlatıyordu.Olaylar doğru kişiler faklıydı.Eee dedim nasıl ayarladın? Bu da ilk kadını gördüm evde yalnız olduğunu öğrendim ve bir gece kapıyı çalıp zorla içeri girdim. Bağırmasın diye ağzını falan kapadım en sonunda yatak odasına çektim bunu biraz oynayınca kıvama geldi.Ben ona saplarken yapma yapma diye haykırıyordu sonra bir anda daha hızlı daha hızlı demeye başladı. Ne zamandan beri devam ediyor dedim o da yaklaşık bir aydır falan dedi. Hatta en son bugün yanındaydım sabah dokuzdan akşam yediye kadar neler yaptım neler. Vay şerefsiz dedim atsana bir foto nasıl bir bakayım dedim.Yok dedi.Niye lan dedim olmaz anlaşmamız böyle falan dedi atmadı.İyi kanka o zaman var mı bir isteğin dedim, yok ne zaman geleceksin dedi. Bende bilmem ki dedim. O da gelmeden haber et kanka karşılamaya geleceğim dedi. Bende bunu yedim tabi tamam kanka ederim dedim. Olan olmuştu artık elimden bir şey gelmezdi sonuçta dul bir kadındı.Hiç karışmadım zaten karışamazdım da. Bende oluruna bıraktım.Kim bilir ben bunları yazarken kaç kez daha yatmışlardır.

Mükemmel Üye 15 Ağustos 2018 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları