Anneme ve Teyzeme Rağmen!

Meraba ben Seren, Bu anlatıcaklarımı geçtiğimiz yaz yaşadım. Kuzenimle yaşadığım yasak ilişkiyi anlatıcam size. 20 yaşındayım balık etli ve alımlı bir kızım. Üniversite 3.sınıftayım şuan. Kuzenim benden 2 yaş büyük.

Eniştemlerin dükkanın başına geçti.

Biz yılda 3 ya da 4 kez görüşürdük (yatılı giderdik birbirimize tüm kuzenler) ama, ben liseyi bitirdiğimden beri sık sık görüşüp dışarı çıkmaya başladık. Annemler ilk başlarda beni uyardılar bak kızım siz kuzensiniz karşıma başka şeylerle gelmeyin diye. Ama Mertinde benimde aklımızdan böyle birşey geçmemişti zaten. Ben şehir dışında okuduğumdan hep yanyana değildik de. Geldiğim seferlerde de illaki çıkar gezerdik. Yaza doğru iyice planlı programlı geziyorduk. Araba olduğundan bazen diğer kuzenleride alıp şehir dışına falan çıkıyorduk. Yaz geldi ama ben yaz okuluna kaldım. Bu sebepten yine ailemin yanına dönemedim. Planlarımız falan yarm kaldı. Birgün hiç habersiz Mert yanıma gelmiş arabayla teyzemlerden habersiz. Zaten herşey o zaman başladı.

Arabayla saatlerce şehrin bir ucundan öbür ucuna gezdik. Farklı farklı kafelere girdik çıktık. Akşamı ettik. Normal zamanda yurtta kalıyordum ama yaz okulunda arkadaşın evine geçmiştim. Zaten o sürekli burda değildi, gidip geliyordu az dersi olduğundan. O yüzden evde beraber kalmamızın bir sakıncası yoktu. Arkadaşıma da haber verdim misafir ağırlayacağımı. Sonucta onun evi girenden çıkandan haberdar olsun diye. Eve giderken Mert bir sürü alışveriş yaptı. Öğrencisiniz karnınız aç kalmasın hem bana da yemek yaparsın diye. Kaldığım ev bir sitenin içindeydi. Büyük olduğundan zaten kimse kimseyi tanımaz halde. Girdik rahatça eve. Merte arkadaşın sevgilisinin kıyafetlerinden verdim. O giyinirken bende buzdolabını yerleştirdim. Sonra bende pijamalarımı giyinmeye gittim. Mert üst pijama olmadı diye tam odaya girdi ki bende tşörtümü çıkardım. Girdiği gibi çıkması bir oldu :).

Neyse giynip ona bir üst ***ürdüm bende mutfağa geçtim. Atıştırmalık birşeyler hazırlıyım diye. Mert televizyon izlerken aldım elime tabağı gittim yanına oturdum beraber televizyon izlemeye başladık. Magazin programları, drama dizileri derken saat olmuş 12 buçuk. Kanallarda diziler bitince malum her taraf ya tekrar bölümlere ya da film yayınına başlıyor. Bir film başladı bizde hiç uyku olmadğından daldık filme. Film aksiyon filmi ama başlangıcında ve sonunda sağlam sevişme sahneleri var. Hem utanıyorum hem de filmden gözümü alamıyorum. Bi dönüp baksa resmen kilitlendim filme. Aklıma gelen başıma gelince farketti tabi. Bak sen Seren hanıma diye gözümü kapatmaya çalıştı numaradan. Sonra gıdıklamalar falan ben baya kahkaha atıyorum. Birden gözgöze geldik, elide belimde. Bayaa samimiyiz. O an başladık öpüşmeye. Beni altına aldı öpüyor okşuyor. Ben farkında bile değilim olanların. Yapıştım Merte bilinçsiz hareket ediyorum. Soymaya başladık birbirimizi. Aldı beni kucağına odaya gittik.

Tek kişilik yataklardan birine yatırdı beni kendiside üstüme çıktı. Aynı şekilde devam ediyoruz.

Ben kendimi kaybettim farketmeden ne kadar arzuladıysam onu.. Tamamen çırılçıplak kaldık ve v*jinama doğru inmeye başladı. Dil darbeleriyle beni deliye çevirdi. Bir süre sonra kalkıp p*nisini ağzıma verdi. Bir yandan seni deliler gibi istiyorum, harika bişey bu diyip duruyordu. En sonunda bacaklarımı ayırıp sardı beline ve yavaş yavaş girmeye başladı. Ben inliyordum yatağın çarşafını çekiştiriyordum acıdan. O da dudağıma dudağın basıp çığlık atmamam için uğraşıyordu. Sonra acı birden zevke dönüştü ve gerisi zaten rüya gibi. Sabaha kadar kaç kere yaptık bilmiyorum. Ertesi gün öğleden sonraya kadar uyuduk onu da öyle gönderdim.. Pişmanlık duymuyorum.

İlk deneyimimi ancak bu kadar güzel yaşayabilirdim.

Bu hikayenin devamı da gelicek.. Size teyzemlere kalmaya gittiğimda yaşadıklarımızı da anlatıcam. Yakalanma korkusuyla yaşanılan şeylerin heyecanı bir başka oluyor.

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları