Amcaaaaaam

ADIM ESMA 18 YAŞINDAYIM, ANTALYADAN YAZIYORUM. AİLEM KÖYDE OTURUYOR ONUN İÇİN BENDE EN KÜÇÜK AMCAMIN YANINDA MERKEZDE OKUDUĞUM İÇİN ONUN YANINDA KALIYORUM.

AMCAM 32 YAŞINDA EVLİ İKİ ÇOCUĞU VAR YENGEMEDE DELİ GİBİ AŞIK, BENDE AMCAMA RESMEN AŞIK OLDUM ONUN YENGEME DAVRANIŞLARI SEVECENLİĞİ BENİ ÇILDIRTIYOR. BİR HAFTA SONU YENGEM ÇOCUKLARLA KÖYE BABASININ YANINA GİTTİ, BU FIRSADI NASIL KULLANIRIM DİYE AKŞAMA KADAR DÜŞÜNÜP PİLAN YAPTIM. AMCAMA AŞIK OLMAMDA YENGEMİN PAYI VAR BİR YIL EVLENMEDEN ÖNCE AMCAMLA BULUŞUP HER GÜN ŞEVİŞİRLERMİŞ AMA YENGEMİN İSTEMESİNE RAĞMEN AMCAM S*KMEMİŞ, EVLENİNCE DEYİP SADECE ELLERİYLE VE SÜRTÜNEREK MUTLU OLMUŞLAR.

NEYSE AKŞAM OLDU AMCAM EVE GELDİ, TAMİR ATÖLYESİ VARDI KENDİNİN YAĞ PAS İÇİNDE YORGUN BİR HALDE S*KSİ KIYAFETLERİMLE ONU KAPIDA KARŞILADIM BANA BU NE GÜZELLİK HAYIRDIR RANDEVUNMU VAR DEDİ, BENDE EVET ÖZEL BİRİ İÇİN HAZIRLANDIM DEDİM. BİZ AMCAMLA ARKADAŞ GİBİYDİK NEZAMAN MORELİM BOZUK OLSA SAATLERCE DERTLEŞİRİZ. AMCAM DOĞRU BANYOYA GİTTİ HİÇ ORALI OLMADI, KİM FALAN BU DİYE SORMADI. HEMEN BENDE HAVLU BAHANESİYLE BANYOYA GİTTİM KAPI ARALIKLIYDI O MUHTEŞEM VÜCÜDU MEYDANDA ALETİNİ OKŞUYORDU BİR YANDANDA YENGEME SİTEM EDİYORDU, İNSANIN KARISI EVDE OTURUP KOCASININ SIRTINI KESELEMEZMİ DİYE BENDE HEMEN BEN VARIM AMCACIM DEYİP İÇERİ GİRDİM. ŞOK OLMUŞTU BAŞLADIM SIRTINI KESELEMEYE HİÇ SES ÇIKARMAMiŞTI SAATLER OLSUN DEYİP SOFRAYI HAZIRLAYIM DEYİP ÇIKTIM.

ELİM AYAĞIM TİTRİYORDU HEYACANDAN.

YEMEĞİ YEDİK TELEVİZYON SEYREDERKEN AMCAMDA KOLTUKTA UZANMIŞ EŞEFMANIYLA UZANIYORDU İSTERSE ONA MASAJ YAPACAĞIMI SÖYLEDİM BECEREBİLİRMİSİN DEDİ Bİ BAKALIM DEDİM, ÜSTÜNÜ ÇIKARMASINI SÖYEDİM ÇIKARDI BANA HANİ SEN BİR YERE GİDMİYORMUYDUN DEDİ HAYIR DEDİM VE AMCAMA YAVAŞ YAVAŞ AÇILMAYA BAŞLADIM , ONA S*KSİ MERAK ETTİĞİMİ SÖYLEDİM GÜLEREK YAŞIN DAHA KÜÇÜK ÖĞRENİRSİN DEDİ, BENDE NERDEN DİYE DEVAM ETTİM. AMCAM ŞAŞKINLIKLA SUSAKALDI ONA SEN BANA ÖĞRET DEDİM NASIL DEDİ. AMCAMA NE ZAMANDIR KAFAMDAN GEÇENLERİ ANLATTIM KIZARAK AYAĞA KAKTI BAK BEN SENİ YEĞİNİM DEĞİL Bİ ARKADAŞ GİBİ HER DERDİNLE İLGİLENDİM AMA BUNU SÖYLEMEMİŞ OL DEDİ KALKIP DIŞARDA Bİ SİGARA İÇİP GELDİ. BEN AĞLIYORDUM YANIMA GELDİ BANA BU İMKANSIZ DEDİ, AMA BEN AMCA DEDİM İLİŞKİYE GİRELİM DEMEDİM Kİ SADECE YENGEMLE EVLENMEDEN NASIL SEVİŞTİYSENİZ BENDE ÖLE İSTİYOM DAYANAMIYOM DEDİM VE YAPIŞTIM DUDAKLARINA.

BENİ SERT ŞEKİLDE GERİ İTTİ AĞLAMAMA DAYANAMAZDI BAŞLADIM AĞLAMAYA AMA NE AĞLAMA HIÇKIRIKLARLA DAYANAMAYIP YANIMA GELDİ, HEMEN YAPIŞTIM DUDAKLARINA BUDEFA ODA KARŞILIK VERİYODU S.Kİ SERTLEŞMİŞ DİMDİKTİ ELİMLE OKŞAMAYA BAŞLADIM ARTIK KARŞI KOYMUYOR ODA BENİM KALÇALARIMI YOĞURUYORDU HEMEN EŞEFMANINI AŞAĞI ÇEKİP S.KİNİ AĞZIMA ALDIM MÜTHİŞ BİŞEYDİ, KÜÇÜKTÜ AMA ÇOK SERTTİ. DİBİNE KADAR AL DİYE YALVARIYORDU AMCAM HEMEN BENİ TERS ÇEVİRİP ÜSTÜME ÇIKTI A*IMDAN YALARKEN S.KİDE AĞZIMDAYDI VE ON DAKİKA SONRA ÇIĞLIKLARLA BOŞALDIM SONRADA AMCAM D*LLERİNİN HEPSİNİ YUTTUM. DEĞİŞİK Bİ TATTI, AMCAM BANA DÖNEREK DAHA FAZLASINI İSTEME DEDİ BENDE SADECE BİR ŞEY DEDİM NE O DEDİ YENGEMDEN ARKASINDAN YAPMAK İSTER FAKAT YENGEM KESİNLİKLE OLMAZ DER KESTİRİR ATARDI, BU İÇİN BAZEN KAVGA EDERLER DARGIN YATARLARDI. ONA BİNİM GÖ.MÜ S.KMESİNİ İSTEDİM ÇOK CANIMIN YANACAĞINI SÖYLEDİ BENDE SEN ACITMASSIN DEYİP TEKRAR S*kİNİ AAĞZIMA ALIP SERTLEŞTİRDİM KREM GETİRİP SÜRMESİNİ İSTEDİM.

KARŞI KOYMADI ÇÜNKÜ ODA ARKADAN YAPMAYI ÇOK İSTİYORDU ÖNCE PARMAĞIYLA KREMİ TA İÇİME KADAR SÜRDÜ BU BİLE ACIYLA BERABER ÇOK ZEVKLİYDİ, ACIYINCA SÖYLE DURAYIM DEDİ TAMAM DEDİM İNANIN ACI VE ZEVKTEN NEFESİM KESİLDİ ÖLCEM SANDIM. DİBİNE KADAR OTURTMUŞ ARTIK AMCAMDA KENDİNDEN GEÇMİŞ ÇÖK GÜZEL ÇOK GÜZEL ATEŞ GİBİ BU DİYE KÖKÜNE KADAR OTURTTU. SONRADA SARSILA SARSILA ARKAMA BOŞALDI AMA AMCAM ÇOK PİŞMAN OLDU, YENGENİ ALDATMAYI HİÇ DÜŞÜNMEZDİM HEMDE YEĞENİMLE DEDİ AMA ARDA DELİLER GİBİ SEVİŞİYORUZ SADECE A*IMA DOKUNMUYOR, SANMIYORUM ORA GİRSE DAHA MUTLU OLURUM ÇÜNKÜ HER YERİMİ YALAYARAK BENİ BİTİRİYORR.

NE DERSİNİZ İÇİME ALINCA DAHAMI ZEVKLİ OLURR????

Mükemmel Üye 19 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle