Aldatmak Çözüm Değil

KADIN ERKEK YAPISAL BAKIMDAN ÇOK FARKLI, ÜZERİNE YETİŞME TARZI EĞİTİM KAREKTER GİBİ DEĞİŞİK ETMENLER DE EKLENİNCE BİRBİRİNDEN APAYRI 2 İNSAN ÇIKIYO ORTAYA.

HEPİMİZ CANIMIZDAN DA ÇOK SEVSEK ALDATMAYI DÜŞÜNMÜŞÜZDÜR. KARŞIMIZDAKİ İNSANIN BİZİ HAKETMEDİĞİNİ FARKETTİĞİMİZ ÇOK AN OLMUŞTUR. AMA ALDATMAK ÇÖZÜM DEĞİL ALDATMAK GİZLİ Bİ İNTİKAM GİBİ AMA İNTİKAM ALDIĞIMIZ KİŞİNİN HABERİ YOK BU DURUMDAN.

EVLİ DE OLSAK ÖZGÜR OLMALIYIZ BENCE, GÜÇLÜ OLMALIYIZ. ÇİRKİNLEŞMEK YERİNE ORTADA BIRAKMALIYIZ ONU.

DÜŞÜNÜN NEDEN ALDATACAK KADAR KİN DOLU Bİ İNSAN TERKETMEYİ DENEMEZ. ERKEK İÇİNDE KADIN İÇİNDE AYNI DURUM BU, İÇİMİZDEKİLERİ NEDEN GÖRMESİN EŞİMİZ. SEVGİLİMİZ HATALIYSA NEDEN BİZ GİZLİ ÇÖZÜMLER ARAYALIM, SONU VAR MI BUNUN.

İNSANIN EŞİYLE MUTLU OLMASI KADAR GÜZEL BİRŞEY YOK. ANLAMIYOSA EKSİKLERİNİ ANLATIN ONA, TÜM KADINLARA SESLENİYORUM ALDATAN KENDİNİ ALDATANDIR. BENDE DÜŞÜNMEDİM Mİ ALDATMAYI EVET DÜŞÜNDÜM. AMA DEĞMEZ. İKİLEM YAŞAMAKTANSA BAŞKA Bİ İNSANLA YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM.

EMANET DEĞİL SAHİP OLMAK İSTERİM.

Mükemmel Üye 14 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları