Aldatılan da Mutlu Olur!

Merhaba.. adım serap.. 33 yaşındayım. kocaelinde bir bankada önemli bir konumda çalışıyorum. 6 yıllık evliyim. bütün evlilikler gibi benim evliliğim de ilk 1 yıldan sonra rutine bağlandı. yoğun iş pemposu.. yaşam savaşı ve diğer sorunlar.

Volkan hayatıma girene kadar eşimi aldatmayı hiç düşünmedim. volkan geçen yıl çalıştığım bankaya müdür olarak atanan 50 yaşında eşinden ayrılmış.. oldukça bakımlı.. atletik.. yakışıklı ve çok romantik biri..volkanın bana olan sıcak tavırları.. iltifatları.. ve o derinnnn bakışları ilk kez eşimden başka bir erkeğe alıcı gözle bakmama neden oldu.bir onay yada imza için odasına her gittiğimde bir şekilde ya elime ya omuzuma dokunması ve bunu yaparken çok sıradan önemsiz bir şey gibi yapması ona olan ilgimi arttırıyordu. herşey volkanın oturduğum siteye taşınmasıyla başladı. eşimle ona hoşgeldine gittik. çok iyi anlaştılar. uzun uzun sohbet ettiler. bizim için hazırlattırdığı ikramları yedik.. içtik . bir ara buz kovası almak için mutfağa gittim ..

Tarif ettiği dolabın kapağını açıp üst raftaki kovaya ulaşmak için parmak uçlarıma yükselmeme rağmen kovaya ulaşamıyordum.

– hahhahah. Dur sana yardım edeyim serap.

Arkamı döndüğümde mutfak kapısına yaslanmış bana bakan o gülen gözleri gördüm. heyecanlandım. bakışlarını gözlerimden ayırmadan bana yaklaştı.beni mutfak tezgahıyla kendi arasında sıkıştırarak rafa uzandı. nefesi alnımda..kaslı g*ğüsleri g*ğüslerimde.. kasıkları kasıklarımdaydı. aletini hissetmek beni delirtmeye yetmişti.beline sarılıp hemen orda deli gibi sevişmek geldi içimden. kovayı aldı. buzdolabından çıkardığı buzları koydu ve salona döndü. bense tezgaha yaslanmış çarpan kalbimin ateşlenen kanımın verdiği hazzı sindiriyordum. o günden sonra bir kaç kez o bize akşam yemeğine geldi. ve her fırsatta bir şekilde bana sürtünmeyi başardı. artık hayallerim onundu. hayallerimde onunla sevişiyor. onun koynuna kıvrılıp uyuyor. onunla elele dolaşıyor. onunla dansediyordum.

Karşı konulamaz bir şekilde ruhumu ve bedenimi esir almıştı. eşimin iş için şehir dışına gideceği günü sabırsızlıkla beklemeye başladım. o gün geldiğinde iş dönüşü bir kek yaptım. duşumu aldım. en s*xi dantel beyaz iç çamaşırımı giydim. üst düğmelerini açık bıraktığım vucuduma tam oturan beyaz bir bluz ve önden yırtmaçlı diz üstü bir etek giydim. hafif bir makyaj ve kışkırtıcı bir parfüm. volkan için hazırdımm artık. telefon edip bize davet ettim. yarım saat sonra kapı çaldı. kapıyı açtım. gözlerini g*ğüslerimden alamıyordu. sertleşen g*ğüs uçlarımın koyuluğu beyaz gömlekten belli oluyordu. salona geçtik karşılıklı koltuklara oturduk. bacak bacak üstüne attım . bacaklarımın güzelliği ortaya çıkmıştı. oturduğu yerde kıpranmaya başladı. havadan sudan konuşmaya başladık. ikimizin seside kesik kesik çıkıyor nefesimizi kontrol edemiyorduk.arada bacağımı indirirken bilerek frikik veriyor. beyaz dantel çamaşırdan belli olan kıllı a*ıma bakmasını sağlıyordum.

– çay içeriz değil mi ? deyip ayağa kalktım.

Eşimin nerde olduğunu sordu. cevap vermeden kalçalarımı sallaya sallaya mutfağa ilerledim. amacım onu delirtmekti. mutfağa gidip çayı koydum. elimde kekle geri geldiğimde sertleşmiş önünü ellediğini gördüm. keki sehpaya koyarken s*tyenimden taşan g*ğüslerimi gözlerine sokmak için iyice eğildim. tekrar eşimi sordu. sakin bir şekilde koltuğa oturdum. frikik vererek bacak bacak üstüne attım. saçımı elimle geri atarak ve şuhh bir bakışla -eşim bu gece yok.. dedim. kaşları çatıldı.. yüzü sertleşti ayağa kalktı ve – madem kocan yok neden beni delirtiyorsun dedi ve yanıma geldi.. koltuğa oturdu. bi kolunu omuzuma attı. diğer eliyle çenemden tutup başımı kendine çevirdi ve – -serap sen çok tehlikelisin dedi. istekli baygın bakışlar ve hafif bir sırıtşla gözlerine baktım ve -hımm.. öylemiyim dedimm. belimden kavradığı gibi kendine çekti ve dudakalrıma yapıştı. öyle ateşli öpüşüyoduk ki sanki dudaklarımızı yeme yarışıydı bu. alt dudağımı dişlerinin arasına alıyor çekiyor. sonra dudakalrımın tamamını ağzına alıp emiyor. diliyle dudaklarımı aralıyor dilini ağzımın derinliklerine kadar sokuyor. dilimi yakalayı çeke eçeke emiyor.

Bacağımı okşayan elide yavaş yavaş bacak arama doğru ilerliyordu. dudakları dili yüzümden kulak m*melerime oradan boynuma ve s*tyenden taşan dolgun g*ğüslerime dolanıyor. emiyor yalıyor hafif ısırıklarla beni delirtiyordu.bir hamlede bacağımı açıp kucağına oturdum. eteğim kalçalarıma kadar sıyrıldı. ıslanan a*ımı sertleşmiş koca y*rağına bastıra bastıra öpüşüyorduk. elleriyle kalçalarımı kavradı kendine çeke çeke okşuyor canımı yakacak kadar sıkıyor. iki elini yakama getirdi gömleği kavradı ve çekti. fkopan düğmeler etrafa fırlarken o dudaklarını m*melerime yapoştırmıştı. s*tyenin üstünden m*melrimi emiyordu. bu müthiş zevkli, gömleği kollarımdan sıyırıp çıkarıp attı. elleriyle g*ğüslerimi avuçladı bi birini bi birini emiyordu. bi g*ğsümü s*tyenden çıkardı ve onu emmeye başladı diliyle daireler çiziyor. dilliyor ve inlemeyle karışıkk –ayyyyyy diye bağırmamı sağlayacak şekilde ısırıyordu. elleri arkmdan k*lodumun içine girdi. kalçalarımı ayırarak kendine çekti. aleti öyle sertleşmiştiki nerdeyse pantolanla beraber k*lodum dahil içime girecek gibiydi. belimden tutup beni ayağa kaldırdı. kafasını eteğimi belime kadar sıyırdı. okşayarak emerek yalayarak kilodumu indirdi. bir bacağımda kalacak şekilde diğer bacağımdan çıkardı. o bacağımı omuzuna koydu kalçalarımı avuçladı*ve ağzını a*ıma yapıştırdı.

Offf.. offf. o nasıl bir emiş öyleee yaaa.

Dili a*ımın dudaklarının arasında dolanıyor. kl*torisimi emiyor. dudaklarının arasında sıkıştırıp titretiyor. ağzını kocaman açıp yalıyor a*ımın dudakalrıyla öpüşüyor bensee ellerim volkanın başını kavramış şekilde inleye inleye tadını çıkarıyordum. parmakları kalçamın arasında dolanıyor. arka deliğime arada baskı yapıyor parmağı arka deliğe yaklaştıkça daha sert emiyor a*ımı. orta parmağını arkadan a*ıma sokup parmağına bulaşan sularımı arka deliğime sürüyordu. orta parmağını g*tüme soktuğunda hafif hafif kasılmaya başladım. titriyordum. almadığım kadar çok zevk alıyordum. oda benim vücüt tepkilerimi öyle güzel kontrol ediyordu ki ona hayran kalmıştım. aldığım zevki farkedince orta parmağıyla g*tümde gelgit yapmaya başladı. aynı anda da kl*torisimi emiyordu. boşalmak üzereydim. ama aldığım zevkin kesintiye uğramasını istemiyordum. başını tüm gücümle a*ıma yapıştırdım. orta parmağıyla beraber işaret prmağınıda g*tüme soktu. içimi karıştırıyor. sonuna kadar sokuyor hafif çekiyor. aynı anda ağzı bırnu çenesi a*ıma sürtünüyor ve ben. kasıla kasıla. bağıra bağıra. titreye titreye boşalıyorummmm.

O hala devam ediyor ama biraz yavaşlayarak. her parmak hareketinde ben titriyor ve inliyorum. her dil darbesinde titriyor ve inliyorum. bana bu zevki yaşatan erkeğin kölesi olurum ben yaaa. erkeğime hizmet etme sırası bana gelmişti…………… inanın size bunları anlatırken o anı tekrar yaşadım. şu an sırılsıklam bir haldeyim ve a*ım ateş gibi yanıyor. o güne kadar sevişmenin ne demek olduğunu bilmiyormuşum. iki insanın birbirine bu denli çok zevk verebileceğini bilmiyormuşumm. aldatmak mı bu. hayır değil . HAK bu. bu zevki yaşamak herkesin hakkı değilmi. keşke eşim yaşatabilseydi bana. eşimizle yaşayamıyorsak bir kez geldiğimiz ve çok kısa süren şu hayatta bu zevkleri yaşamayalım mı.

Volkan beni mutlu ediyor.

Mutlu olduğum için eşimle aram çok iyi hiç tartışmıyoruz. yani eşimde mutlu. istediğinde onunlada sevişiyorum. onun farketmemesi için gereken her tedbiri alıyorum. başkasıyla seviştiğimi bilmediği sürece eşim mutlu.. ben mutlu.. volkan mutlu….

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.

yalova dayım senı tanımak isterim.

13 Mart 2019.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları