Aldanmışım

Size daha öncede yazmıştım vazgeçemiyorum demiştim. Onunla bir yıldır öyle güzel bi ilişkimiz vardiki dünya umrumda deildi herşeyimdi benm.

Çok güzel rol yapmış herşey çok değişti sevişmelerimiz beraber yaptığımız herşey çok sahte oldu artık. benmle vakit geçirdi zor zamanlarında kendi oyaladı. bu neyin bedeliydi niyeydi.sevdim savaştım ben onun için. herşeyimi geride bırakmaya hazırdım. günlerdir ağlıyorum hayır ayrılmadık ama benden gitti o.umursamıyo gelmiyo dokunmuyo.bensiz duramayan o aşık adam yok artık. birgün arabayla gezmeye çıktık ama ben onu gördüğümde aklıma gelen ilk şey sexdi.ona dokunmak onun sana dokunduğunu bilmek inanılmaz tarifsiz bi haz.

Ben duramadım öpmeye koklamaya  başladım o arabayı sürerken bende p*nisini yemeye başladım.çıldırmak üzereydim biran önce içimde hissetmem lazımdı.onunda gözü dönmüştü eve dönelim dedi ama ben okadar bekleyemezdim hemen bi piknik alanına girdik ağaçlıklara doğru gittik öpmesini yalamasını istemiyodum ve hemen yattım yere ve onuda üstüme çektim harikaydı .kalkıp biriki adım ilerledikten sonra bi güvenlik geçti yanımızda çok utandım ama değerdi.

Çok özledim o günlerimizi beni arzulamasını beni bırakma diye yalvarmasını. kendimi ayrılığa hazırlıyorum. çok zor olucak ama onun yapamadığını ben yapıcam ayrılıcam çünkü kendimi daha fazla değersiz hissetmek istemiyorm. onu asla unutmuycam tek ve son aşkım olarak kalacak hep…

Mükemmel Üye 14 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları