Ahh Eniştem

İlk başta üniversiteyi okumak için eniştemlerde kalmaya karar verdim. Orada kendime ait bir odam vardı ve eniştemgilin odasının yanındaydı.Ablam eve 9.30 da geliyordu eniştemse 7.00 da geliyordu.Ben ilk başta odamda ders çalışıyordum.

 

Eniştem ve abla*ın sesleri geliyordu.Ohh , yala diyolardı.öpücük sesleride geliyordu . Benim ilgime s*x de girmişti.ertesi gün eniştem gelmeden güzel bir duş aldım. Açık saçık südyenimi giydim ve kilotumu giydim.Saçlarım sarıydı .Saçlarıma fön çektim.Uzun tırnaklarıma ojeler sürdüm acayip fazla makyaj yaptım.Mavi gözlerime rimel sürdüm vs. çokta güzel bir fiziğim vardı.HEerşeyi tamamlayıp odama girdim .. 10 dk. sonra eniştem geldi.Anahtarıyla kapıyı açtı . Bana seslendi ÜSTÜMÜ GİYİYORUMMM DİE BAĞIRDM.TAAMam die seslndi.Üstünü deiştirdi. Mutfağa yöneliyordu ki bn geldim , İlk başta belimi sıkıca sarıp öptü heryerimi daha sonra bnde ona sarıldım sonra odama geçtik.Beni yatağa attı.Biraz seviştik öpüştük.Sonra göğülrimi elleriyle okşadı sıktı öptü.Bacaklarıma elleriyle dokundu .

 

Üstüme yattı a*ı bnm a*ıma deiyodu g*ğüslerimde silikon vardı ve ağzına deiyodu.Öyle üstüme çıktı ve sıkkıca sarıldı acayip s*x yaptık saat 8.30 du daha ablamın gelmesine 1 saat vardı . Sonra kilotumu çıkardım ve tabiki de südyenimi çıkardımm.İyice azdık.O da soyundu ve yorganın altına girdik.Sıkıca memelerimi a*ımı ve dudaklarımı kavradı .Saat 9.10 du sonra öpüştük ve a*ımızı değdirdik sonra o odasına gitti üstünü giydi bnde giydim yemeği hazırladık s*x yaparak .Abla* geldi . Yemek yedik eniştem abla*ın yemeğine uyku ilaci attmıştı abla* uyudu kaldı 😀 biz seviştik yaladı memelerimin uclarına kadar öptü derken bi 15 gün böle geçti sonra artık sıkılmıştım ve artık diğer ablamda kalmaya başladım.Bence s*x super bişey.

Rumuz : Mehtap

Mükemmel Üye 8 Şubat 2019 - Paylaşıldı Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları