Ahh Baytarım Ahh

Merhaba millet yine ben, serhatın çocuğunu doğurdum. Allahtan bana benziyo kocam ali çakmadı mevzuyu onunla da yapmıştık o günlerde.

Serhat yine aklımda istiyorum onu nerde fırsat bulsak kolluyoruz ortamı. Bi gün ali işte bende evde ev temizliği falan uğraşıyorum gece oldu paşam çok yorgun yattı uyudu aklımdan çıkmıyo serhat canımda acaip ilişki istiyo serhata msj attım. gelebilirmisin diye. on dkya ordayım msjını aldım saat iki falan kalktım yataktan evin önüne çıktım serhat gelişti bile hemen bindik arabaya kaçarcasına uzaklaştık dere boyu dediğimiz mevkiiye geldik.

Arabayı stop etti indik aşağı bi müddet hiç konuşmadık döndü bana seni seviyorum dedi. Dudaklarımız birleşti soluklandığımız bi an bende seni dedim. dili boğazıma kaçcak nerdeyse öyle bir öpüşme yok birbirimizi yiyecez nerdeyse. kalçalarımı falan okşuyo hadi aşkım arabaya binelim dedim arka koltuğa geçtik soyunfurk daracık yerde kucağına oturdum bütünüyle p*nisi içimdeydi, zıplamaya başladım.

inlimeler birbirine giriyodu böyle bi zevk yok yaaa dudakları dudaklarımda ısırıyorum dudaklarını. sonra titreyerek boşaldı içime. ben sırt üstü koltuğa uzandım tüm bedeniyle yüklendi içimdeki o kalın sıcaklık müthişti hiç içimden çıkmasın istiyodum. Gidip gelmeler hızlandıkça çığlık atıyodu kulak memesini ısırıyorum. bi bacağımı omzuna aldı tekrar daldı içime büyük bi sarsıntıyla üstüme yığıldı kaldı. Benle aynı anda boşalmayı nasıl başarıyodu anlam veremedim.

Sonra aşağı indik arabaya yasladı beni0 tekrar içimdeydi vagina*ı yırtarcasına girip çıkıyodu p*nisi. buz gbi havada birbirmizle ısınıyoduk yarım saat kadar becerdi üçüncü posta olduğundan olsa gerek geç boşaldı ben bu arada 4üncüye orgazın doruklarına ulaştım. Sonra sarılıp deli gibi öpüştük. tekrar ön koltupa bindik birer sigara içtik saat 4 buçuk olmuştu hayatımın en güzel gecesini geçirdim.

Evin önüne bıraktı beni kocam mışıl mışıl uyuyodu.

Hemen yanına sokuldum uyudum bende. Gece rüyamda bi kere daha becerdi beni masum serhat. ikinci bebem olana kadar serhatın altına yatıcam

Mükemmel Üye 19 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları