Abimin Oğlu Turgay

Merhaba ben Ankaradan Yasemin.

Evli bir çocuk annesi 45 yaşında 1.70 boyunda 65 kg kızıl saçlı mavi gözlü tesettürlü güzel bir bayanım. Her zaman için kendimle barışık olmuşumdur aynanın karşısına geçtiğimde kendimi komşularımla yakınlarımla kıyasladığımda onlara açıkara fark attığımı düşünmüşümdür.

Anlatacağım olay bu yaz başımdan geçti. Abim senelik iznini aldığı için memlekete Artvine yola koyulmuş fakat annem Yasemini çok özledim onu da getir demiş. Abim önce eşimi aramış eşimde bu yaz izin alamayacağını beni memlekete ***ürmesinde bir sakınca olmadığını söylemiş abim geldi apar topar hazırlandım. Arabayı kullanan abim yanındaki yengem arkada ben turgay birde kız kardeşi duygu vardı.

Yola koyulmuş gidiyorduk. Turgayın bacağıyla benim bacağım birbirine yapışıktı fakat ben bunda bir sakınca görmüyordum turgay her ne kadar şımarık bi çocuk da olsa yiğenimdi. Boluyu geçtikten sonra içim geçti duygunun omzuna kafamı koydum uyuyordum. Arabada bir sarsıntı oldu hemen uyandım abim merak etmeyin bu yolda çalışma var bozuk dedi, fakat benim asıl merakım pardesümün bel altındaki düğmelerinin nasıl açıldığıydı?

Turgay bu kadarını yapmaz dedim ve gözümü yumdum uyumuş gibi yaptım ve Turgay elleriyle bacaklarımı okşuyordu çok sinirlenmiştim fakat abim onu öldürür diye sesimi çıkaramadım oda ben sesimi çıkarmadım diye zevk aldığımı sanıyordu ki hınzır hınzır gülüyordu, yavaş yavaş elini eteğimin üstünden bacakarama getirmeye çalıştı fakat bacaklarımı birleştirdim ve kendimi sıktım, fakat çok güçlüydü elini öyle bir yere attı ki a*ımla arasında sadece külodum ve eteğim vardı.

Çok tahrik olmuştum ve bir süre sonra ellerimle koltukları sıkarak boşaldım..

Turgay pantolonun fermuarından ereksiyon olmuş s*kini çıkardı görünce şok olmuştum çünkü kocamınkinden başka görmemiştim kocamınkide çok inceydi. Turgay’ınki ise kalın ve çok büyüktü elime aldığımda turgay zevkten gözlerini kapatmıştı 1,2 dakika sonra elime boşaldı.

Samsunda küçük bir dinlenme tesisinde mola verdik. Abim yengem ve duygu birer çay içip arabada yatmaya gittiler Turgay ise yanıma gelip benimle gel dedi ben ise kontrolden çıkmıştım, kocamı oğlum yaşında yiğenimle aldatmaya gidiyordum. Tesisin yapay havuzu vardı ve motorların olduğu odaya girdik turgay bir çırpıda pardesümü çıkarıp eteğimi yukarı sıyırdı külodumu kenara çekip diliyle beni tatmin etmeye başladı. Zevkten dört köşe olmuştum ki turgay hemen beni domaltıp içime öyle bir girdi ki gözlerimden yaşlar geliyordu.

Çok kalın büyük bir s*ki vardı.

Az önce onu rahatlattığım için turgay tam 40 dakika hiç durmadan kalçalarımı tokatlayarak bana sahip oldu ve en sonunda kalçalarıma boşaldı. Kocamdan almadığım zevki yiğenimden alıyordum. Turgay’la ilişkimiz köydede devam etti evin müsait olduğu anda hemen gelip eteğimi sıyırıp bana sahip oldu.

Ankara!ya döndüğümüz de ise eşim ve oğlum olduğu için bizim ev boş olduğunda çağırıyorum ve doyuma ulaşıyoruzz…

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 1 Cevap(lar)

  Güzel hikaye

  Acemi Üye 29 Mart 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları