2 Tırcı Sabaha Kadar

İsmim sude 18 yaşındayım izmir liyim.

Esmer siyah gözlü, çikolata derler bana izmirin kızları meşhur bilirsiniz. Ben eşimle evlendikten sonra manisaya yerleştik kendisi baba mesleği kamyonculuk yapar ara sırada benide ***ürür, yeni evli olduğumuz için sürekli mola verip s*x yapıyoruz. Genelde şehir dışı çalışırız eşim yorulduğu zaman bazen geceleri ben sürer o uyurdu, ama bizim yollarda kadına şöför değil başka gözle baktıklarından özellikle kamyon sürdüğünüzü görürlerse vah halinize…

Gece yoldaydık arkamdan gelen bir tır çok yakın geçmişti arkasındaki yazıda ayıboğan yazıyodu. Eşim ilerde yemek yiyelim dinlenelim dedi. Kendiside son birasını bitirmek üzereydi tesislere vardığımızda bana yakın geçen tır ordaydı aşağı inip eşimin koluna girdim, içerde erkekler var dikkat et kamyoncular çapkın olurlar dedi. Sende kamyoncusun sendemi çapkınsın aşkım dedim. İstersen bu gece kalıp sabah erkenden gidelim dedi olur dedim. İçerde 5-6 kişi vardı toplam 3 masada ayrı oturuyolardı, bizde bir masaya geçtik yemeğe başladık.

Adamların gözleri bendeydi.

Hepside aç gibi beni kesiyordu, yan masadakiler sarhoştu eşim gibi, 2 adam bana bakıp işaret ediyordu bir adam servis yapıyordu eşim o adamı çağırıp bira istedi, adam az sonra getirdi eşim içiyordu. Servisçi adam eşimin kulağına eğilip bişeyler söledi eşim semihte saçmalama eşim yanlış anlamasın kimse dedi. Noldu dedim seni sordular hayat kadınıysa işi bitince bize devretsin demişler, salaklar dedi. Servisçi arka masaya gidip bişeyler anlattı, adamlar 2 kişiydi biri dışarı çıkıp ayıboğan yazılı tırdan bişeyler alıp geldi. Eşim bir oda ayarlayıp yukarı çıktık elinde 3 birasını peşpeşe içti gece 2 ye geliyordu aşağıdan bağırtılar geliyordu, eşimle biraz seviştik ama ne yaptıysam s*kini kaldıramamıştım çok sarhoştu uykum kaçtı.

Semih uyumuştu, üzerime bir ceket aldım altımda taytım vardı semihin bir birası duruyodu cam önüne geçip onuda ben içtim biraz bekleyip aşağı indim bir masada tırcılar hala oturuyor bi yandan içki bi yandan sigara servis yapan adamda korkusundan bişey demiyodu. Ben bir masaya geçtim bira varmı dedim adam getirdi. Tırcının biri kısa ve zayıf ama 40-45 yaşlarında diğeri daha genç ama ayı gibi bir adamdı, yaşlı olanı kalkıp yanıma geldi, bize katılırmısın dedi saol dedim. Sigaramı yakıp dışarı çıktım, hava serin ve tertemizdi kapı önündeydim bizim kamyonun ve tırın olduğu yer tenhaydı, 2 bira beni etkilemişti zayıf adam yine yanıma geldi dolaşalım mı biraz dedi saol dedim. İçerden iri yarı olanı kolumu tutup gel kız buraya dedi, beni eğilip omzuna attı tam bir hayvandı, zayıf adam ağzımı kapatıyor hızlı adımlarla tıra attılar beni.

İçi kocamandı direniyordum bir yandan birini iteklerken diğeri taytımı çıkarmış donumu sıyırmış hayvan olanı a*cığımı ısıryordu.

Bırakın lan hayvanlar dedim, geç dayı dedi, yaşlı bacaklarımı omzuna alırken diğeri arkadan kollarımı tutmuştu yaşlı a*ıma geçirdi ahh dedim arkamdaki tek koluyla kolumu tutarken diğer eliylede p*pomu elliyor parmaklıyordu adam irkilerek boşaldı. Geç dayı sıra bende dedi.

Bu hayvanın aleti çok kalındı, dilimi ısırmıştım hayvan kucağına almıştı beni adeta yavrusu gibiydim, irkilerek boşaldı.. Yaşlı arkama geçip g*t deliğime geçirdi ahh dedikçe daha çok sokuyordu hayvan olanı önden tekrar kucakladı kucağındaydım arkamdaki arada beni tost gibi ettiler bir saat hiç durmadan sokup çektiler adamlar beni indirip içeri gönderdiler kendileri yola çıktılar.

Ben ertesi gün eşimin zoruyla kalktım 2 saat uyumuşum sabah yola çıkınca ben geçip uyudum akşama kadar p*pom çok ağrıyor yanıyordu eşime bişey anlatamadım..

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları