19 luk citirin ilk *** deneyimi

Merhabalar, Yasemin ben yaz aylarında başımdan geçen hikayemi ilk s*kişimi anlatmak istiyorum. Babamın görevi nedeniyle Anadolunun bir ilçesinde yaşıyorduk. Babamın arkadaşı Serkan öğretmen vardı. Sık sık bize gelir. Yemek yer,sohbet ederdik.


Ben ona karşı ilgi duyuyordum Oda bekardı. Serkan uzun boylu yakışıklı bir öğretmendi. Beraber internete girer ,takılırdık.Oda benden hoşlandığını belirten hareketler yapardı. G*ğüslerime kalçama bakar. Mutfakta çay koyma bahanesiyle kalçalarıma sürtünür. eNSEME NEFESİNİ ÜFLERDİ.  Fazla uzatmayayım Babamın İŞTE, ANNEMİN DE alış verişte olduğu bir hafta sonu canım sıkkın evde otururken duş alayım dedim. Tam duşumu aldım. Havluya sarılıp çıkmıştım ki kapı çaldı. Annem geldi herhalde diye kapıyı açtım. Karşımda Serkan duruyordu. Beni öyle görünce çok şaşırdı. Buyrun dedip içeri aldım. Siz geçin ben giynip geliyorum dedim.

Tamam dedi.Odama geçip tam havluyu çıkaracaktım ki Serkan arkamdan gelip çıkarma öyle kal dedi.Titremeye başladım. Sımsıkı sarıldı. s*kini kalçalarımda hisediyordum. Boydumu öpmeye başladı. a*ımın ıslandığını hissediyordum. Birden beni kendisine doğru çevirip dudaklarımı öpmeye başladı. Karşı koymak istiyordum ama kendime engel olamıyordum. Bende karşılık vermeye başladım. Öyle vahşice öpüyordu ki anlatamam. Havluyu çıkarıp attı. Utanıyor g*ğüslerimi a*ımı kapatmaya çalışıyordum. Kendini bana bırak deyip m*melerimi yalamaya başladı. M*melerim de 80 beden ve taş gibidir. Serkan kendisi de soyundu. Olacaklardan korkuyordum. 

Beni yatağa attı.

Bütün vücudumu yalamaya emmeye başladı. Ben kendimi bırakmış acayip sesler çıkarmaya başlamıştım a*ımı yalarken yatakta kıvrım kıvrım kıvranıyordum. Dilini içime sokuyor,yalamıyor adeta yiyordu.Üzerimde dönüp kocaman y*rağını yüzüm sürtmeye al şunu ağzına demeye başladı. Bende iştahla yalamaya başladım. Oda garip garip sesler çıkarıyordu zevkten çıldırıyorduk. Kalkıp üzerime döndü m*melerimi emiyor delice öpüşüyorduk Y*rağını a*ımın etrafında gezdirip sürtmeye başladı a*ım zaten vıcık vıcık olmuştu. Sakın sokma daha bakireyim dedim Tamam canım dedi. Ağzıma sokmaya başladı. Bende iştahla yalıyordum ki birden bağırarak ağzıma boşaldı Hepsini iştahla yuttum . Yatağa yatıp sarıldık Birer sigara içtik Serkan boş durmuyor her tarafımı yalıyordu. Bende onu öpüyor s*kini yalıyordum Kalktı kalktı kocaman y*rak oldu.

Beni domaltıp arkamdan a*ımı g*tümü yalıyordu. 

G*tüme parmak sokmaya başladığında iyice kendimden geçtim hayır olmazzzzz desemde çıldırmış gibi y*rağını sokmaya çalışıyor ama girmiyordu. Yanıbaşımda duran kremi alıp arka deliğime ve y*rağına iyice sürdü.Yavaş yavaş iteliyordu Ucunun girdiğini hissediyor kendimi sıkıyordum Kendini sıkma bırak dedi ve içime y*rağına sokuverdi. Çok acayip acıyor çıkar noluurrrrrrr diye yalvarıyordum. Ama o hiç aldırış etmeden gidip geliyordu Acı artık yerini zevke bırakmış tı bENDE ONA AYAK UYDURUYORDUM çIKARMADAN yatağa oturdu tabi bende kucağındaydım. Belimden tutup hoplatmaya başladı arkadan sarılıp m*melerimi sıkıyordu. Yüzyüze dönüp m*melerimi ağzına verdim ayağa kaldırıp hala sokuyor hoplata hoplata s*kiyordu.

Birden bağırmaya içime fışkırtmaya başladı.

Yorgunluktan bitkin düşmüştük a*ımdan vermedim ama g*tüm parçalandı. Bir hafta acısını hissettim Serkanla sık sık buluşup s*kişmeye devam ettik ormanda arabada boş binalarda onun evinde s*kiştik ama hala bakireyim, evlenince a*ıdan vereceğim. 

ilk aşkım SERKANA SEVGİLERLE HOŞÇA KALIN..

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları