10 Senelik Hikaye Seviyorum Aşığım

Meraba ben gül çok sevdim. 10 yıl önce tlfnum çaldı istbullu mehmet adında birisi başta arkadaştım gelmişten geçmişten konuşurduk sonradan sesine aşık oldum tabi mehmette benim sesime aşik oldu.

O istbulda ben adanadaydım çok uzaktık birbirimize birbirimizi hiç görmedik.aradan 2sene giçti ve mehmet evlendi. ayrıldık.sonra görüçü usulu ben evlendın .2 çocugun oldu mehmetin çocugu olmamış .telefon numaralarımız hiç degişmedi .evlilegimin 6.senesinde tlfnum caldı.mehmetti kalbim kutkut attı çok heycanlandım.8yıldır biz birbirimizi görmemiştik.ve ben bi karar verdim mehmete gidecektim . mehmete dedim ben istnbula geliyorum dedim oda kabul etti beni otogardan aldı ve bi eve ***ürdü ben çok heyecanlıydın elimi tuttu bırak dedim .

Herkez beni adanada merak ediyordu .ve biraktı elimi istnbulda ablamlar vardı oraya ***ür dedin tamam dedi sonra yavaş yavaş yanıma yaklaştı dudaklarımı öptü ban dayanamadın çünkü 10 yıllık hasret vardı bende öpüştüm onla hayatımda hiç tatmadıgım bi zevkti çılgınlar gibi öpüştük .mehmet yavaş yavaş beni soydu sonra kendisi soyundu bakstırını çıkardı ve çok büyük bü s*ki vardı ben çok zevlenmiştim mehmet s.kini getırip a*ıma yavaş yavaş soktu haytında hiç tatmadıgım zevki tattın ve beraber boşaldık düşa girdik mehmetim s*ki halen taş gibiydi düşta tekrardan s*kişmeye başladık beni domaltı ve tekrardan banyoda s*kti bir anda s*kini a*ımdan çıkardı ve yataga g*türdü beni a*ımı ayırdı ve yalamaya bşladı çok zevk aldım s*kişmeye deva* ettik tekrardan düşümüzü aldık giyindik ve beni ablanlara dıraktı akşam adanaya döndüm dönmek zorundaydın 2 çocugum vardı ve şimdi çocuklarımın başındayın pişman degilin çünkü çok seviyorum.

Mükemmel Üye 18 Aralık 2018 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları