RE: Üniversiteli Gençler

Temmuz ayında cumartesi akşamı mayıs ayında boşanmış 25 yaşındaki meltem arkadaşımla bornova’da küçük parkta kahve içip sohbet edelim dedik. Havanın çok sıcak olmasından dizüstü ip askılı elbiyesi sadece içimde külotla giydim evden çıktım. Arabayla arkadaşımı evinden aldım. Oda şort ve badi giymişti. Kafede otururken baktık etrafdakiler bira içiyor bizde içelim dedik. Aradan belli bir süre geçtikten sonra arkadaşım arkadaki çok bakıyor göz göze geliyoruz dedi. Bende şakadan baştan çıkart delirt onu dedim. Sonra arkadaşımla sohbet ederken aklıma geldi eğe ne oldu dedim. Arkadaşım ben onu unuttum dedi.

Bu sefer ben arkadaşımın yanına oturup bakmaya başladım gözgöze geldiğimizde arkadaşımla konuşuyormuş gibi yapıp onunla konuştuktum gözlerine bakarak. Sonra arkadaşımın annesi aradı kalktık. Bir kaç sokak yürüdükten sonra arkadaşım gençlerin bizi takip ettiğini söyledi. Ben farketmemiştim. Arabamın yanına geldiğimizde arkadaşım hemen arabanın içine oturdu. Ben gençler gelsin konuşsun diye arabanın etrafında bir tur attım. Sonra bagajda birşey arıyormuş gibi yapayım dedim. Bagajın dibinde uzanıpta alamayacağım yerde lazım olan çantayı görünce fırsat bu fırsat dedim. Uzanıp alsam elbise yukarı çekileceği için kilotum gözükecek çok kötü frikik vermiş olacaktım. Etrafa bakındım. Gençlerden biri bakınca hemen el işareti ile yanıma gelmesini istedim. koşarak geldi. Çantamı aldı bana verdi. Ben elimi uzatıp ismimi söyledim. Oda ismini söyledi. Ben nerelisin yaş iş bölüm derken 3-5 dk sohbet ettik.

Ben acil gitmemiz gerekiyor. Yarında geleceğiz birer çay içeriz dedim. Ertesi gün 7 gibi buluştuk sohbet ettik tanıştık. Benim canım sıkıldı. 9 gibi benim sürekli gittiğim disko-bara ***ürdüm. Eğlendik dans ettik. Gecenin sonunda gençler şaşırdı. Mekanın sahibi arkadaşım olunca yerimiz güzeldi- hesapta ödemeyince gençler rahatladıklarını gördüm. Bir hafta sonra ilanı aşk ettiler. Bizlerde takılalım tanışalım derken bir iki ilişki yaşadık işte. Bir ay sonra gençler bensiz arkadaşımla buluşmuş. Benim işim vardı. Sonra arkadaşım sarhoş olunca 3 lü bir sevişme yaşamışlar. Ben ise trip yaptım sanırım ilişkiyi bitirdim bir daha görüşmedim. Bana ihtiyaçları yokmuş gibi hissettim. Meğer evli olduğumu öğrenmeleri benden uzaklaşma hissi oluşurmuş. Arkadaşımında boşanmış olması ve benim gibi herşeye açık olması bu olayları yaşatmış. Ama arkadaşımda bir ay içinde bıktı. Sürekli iki erkekle olarak sevişmek istemeleri bıktırmış. Bir flört olur özel bir ilişki yaşanır. Arada heyecan olarak ikinci erkek olur dedi oda ilişkiyi bitirdi.

Anonim Mükemmel Üye 4 Şubat 2018 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
1 Cevaplar

Muhteşem aynı anda 🙂

Çalışkan Üye 6 Ağustos 2018 Cevap Yazıldı.
Yorum Ekle

Cevabınız

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları