RE: sakın alıntı yapmayın

arkadaşlar sevdiğiniz değer verdiğiniz kişiye internetten bulup biraz düzenleme ile sevgilinize göndermeyin ve gönderdiğiniz bu yazıyı itirafı ben yaptım demeyin karşı taraf bunu siz yapmadığınızı öğrenir bilirse demediğini size bırakmaz sonuçta ne var biri bir şey yapmış yazmış sizde düzenleyip yapmışsınız göndermişsiniz demişsiniz ben yaptım demişsiniz ne olur du bunu bile büyütüp laflar söylemeye ama burada en büyük kabahat o sevdiğimizin arkadaşında o dolduruşa getiriyor sevdiğimizde dolduruşa geliyor bizi böyle duruma düşürdüğü içinde o kişi umarım mutludur benim başıma geldi sizin başınıza gelmesin arkadaşlar.

altan1983 Acemi Üye 8 Şubat 2018 - Paylaşıldı Genel Paylaşım.
Yorum Ekle
1 Cevaplar

Bence hatalı olan sizsiniz derler ya özrü kabahatinden büyük. Neden internet üzerinden alınan bir şeyi kendiniz yazmış gibi gönderiyorsunuz?

Acemi Üye 8 Şubat 2018 Cevap Yazıldı.

o malüm kişi sizsiniz belli oldu tereciye tere satmak muhabbeti gerek yok  sen sanki bir sevdiğine değer verdiğine internetten olsun bir yerden olsun bulup düzenleyip toparlayıp göndermiyorsun bunu yapmıyorum diyenin alnını karışlarım  vede bunu ben yaptım demiyorsun demiyeninde alnını karışlarım bunu ilk önce bırakacaksın bana da gazel okumucaksın  yazımda ne yazıyor ne ediyor belli oradan bazı cümleleri alıp bana palavre okumana gerek yok ve buradan da öyle yazmana gerek yok hadi sana iyi günler.

8 Şubat 2018.
Yorum Ekle

Cevabınız

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları