RE: Kocamı Onla Aldattım

MERHABA BEN GÜL 7 SENE ÖNCEYDİ YANİ 18 YAŞINDAYKEN İŞE BAŞLADIĞIM İLK GÜNDÜ KAPIDAN İÇERİYE BİRİ GİRDİ AMA NE GİRMEK İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLMUŞTUM ÇOK YAKIŞIKLIYDI ASLINDA İNANMAZDIM ÖYLE AŞKA FALAN PALAVRA BUNLARIN HEPSİ DERDİM AMA GERÇEKMİŞ ONU GÖRDÜĞÜMDE DİLİM TUTULMUŞTU KONUŞamiYOR HAREKET DAHİ EDEMİYORDUM.

KONUŞABİLDİĞİM SÖYLEBİLDİĞİM TEK ŞEY BU KİM DEMEKTİ. ORAYA MAL GETİREN BİRİYMİŞ BUNU ÖĞRENDİĞİMDE ŞÜKÜR ETTİM YOLDAN GELİP GEÇEN BİRİ DEĞİLDİ ONU BİR DAHA GÖREBİLME ŞANSIM VARDI DİYE. ONUNLA TAŞIKTIK SEVGİLİ OLDUK HATTA BULUŞTUĞUMUZ İLK GÜN SEVİŞTİK. TABİ DOZUNDA FAZLA İLERİ GİTMEDEN. ÇÜNKÜ O BENİM KIZ OLDUĞUMU BİLİYORDU. AMA DEĞİLDİM 16 YAŞINDAYKEN EVLENMİŞTİM BİRİYLE OLMADI SÜRMEDİ BİR SENE SONRA AYRILDIK AMA BUNU ONA SÖYLEYEMEDİM KORKTUM BENİ İSTEMEZ BIRAKIR GİDER DİYE KORKTUM BU YÜZDEN DE SEVİŞMEYİ DE ZOR OLSADA DOZUNDA YAPTIK.

AMA BU BÖYLE GİTMEZDİ ONUNLA DAHA İLERİYE GİTMEYİ İSTİYORDUM HEMDE ÇOK İSTİYORDUM TABİ Bİ YALAN BULUP ONU KANDIRDIM ONA Bİ RAHATSIZLIĞIMDAN DOLAYI DOKTARA GİTTİĞİMİ MUAYNE ESNASINDA DOKTORUN BANA KIZLIK ZARIMIN ESNEK OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİNİ SÖYLEDİM ÖNCE ŞAŞIRSADA SONRA MUTLU OLDU. DAHA SONRALARI ARTIK ÇILGINLAR GİBİ SEVİŞİYOR SİKİŞİYORDUK BEN ONA GÜNDEN GÜNE DAHA ÇOK AŞIK OLUYORDUM AMA O GİT GİDE UZAKLAŞIYORDU VE 3 AYIN SONUNDA DA BİTTİ İLİŞKİMİZ.

 

BEN PERİŞAN OLMUŞ Bİ HALDEYDİM VE ARADAN FAZLA ZAMAN GEÇMEDEN YARALARIMI SARAN BANA DELİ GİBİ AŞIK OLAN BİRİYLE EVLENDİM YANİ YARA BANDIMLA. HEMEN Bİ ÇOCUĞUM OLDU HAYAT AKIP GİDİYORDU AMA BEN YILLAR GEÇMESİNE RAĞMEN UNUTAMa*iŞTIM ONU. ADET SANCISI GİBİ HERAY TUTUYORDU SANCILARIM. EVLİLİĞİMİN 5. YILINDA FACEBOOKTAN ONUN EVLİ OLDUĞUNU GÖRDÜM VE NEDENDİR BİLİNMEZ ÇOK SİNİRLENDİM ONA MESAJ ATIP BAĞIRIP ÇAĞIRDIM. ÖNCELERİ İNTERNETTEN SONRALARI TELEFONDAN KONUŞMAYA DEVam ETTİK VE EN SONUNDA DA BULUŞMALAR BAŞLADI HALA AYNI YAKIŞIKLILIĞI VE s*ksİLİĞİ VARDI AMA BÜYÜK DEĞİŞİMLER VARDI BANA KARŞI BANA AŞIK OLDUĞUNU BENİ DELİ GİBİ SEVDİĞİNİ İTİRAF ETMEYE BAŞLADI.

 

AYDA Bİ KERE BULUŞUP DELİ GİBİ SEVİŞİYORUZ HATTA Bİ EV TUTTU BİZİM İÇİN AŞK YUVamiZ ADINI VERDİ ORAYA. GÖRÜŞMEYE BAŞLAYALI BİR SENE OLDU VE HALA DA GÖRÜŞÜYORUZ AMA BEN ARTIK s*kILMAYA BAŞLADIM ÇÜNKÜ ONDAN İSTEĞİMİ ALDIM ARTIK TEK İSTEDİĞİM BENİ SEVMESİ VE TEKRAR ONUNLA SEVİŞEBİLMEKTİ VE BUNU DA YAPTIM HEMDE DEFALARCA BİKAÇ KEZ AYRILMAK İSTEDİM TAMa* DEDİ AMA HER DEFASINDA 1 2 HAFTADAN SONRA Bİ BAHANE BULUP TEKRAR GÖRÜŞMEK İSTEDİ YANİ İKİMİZDE GARİP Bİ ŞEKİLDE BAĞLARI KOPARa*iYORUZ BU ARADA KOCa*i SEVİYORUM VE KOCam ONDAN ÇOK DAHA İYİ BİR S*K*Cİ

Anonim Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
1 Cevaplar

Senin durum tek çiçekle bahar gelmemesi canım 🙂

Çalışkan Üye 28 Şubat 2019 Cevap Yazıldı.
Yorum Ekle

Cevabınız

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları