RE: Kocamı Ne Yapacağım?

KOCAMMM LA GECİNEMİYORUZ EVDE SÜREKLİ KAVGA VAR ARTIK NEFES ALAMIYORUM. ÜZÜNTÜDEN NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM MUTSUZUM GEÇ ÖMRÜM GİTTİ AMA SORARSANIZ KOCAMI SEVİYORUM NASIL BİİR SEVGİYSE SEVGİMİ BAĞIMLILIK MI ALIŞKANLIK MI ANLAMADIM 3 YILDIR 2 Cİ COCUĞU İSTEDİM OLMADI ÇOÇUĞUMA KARDEŞ İSTEDİM OLMADI AMA BİR KERE BİLE BENİMLE DOKTORA GİTMEDİ.

EN SON SEN KISIRSIN DEDİM KUDURDU ÜSTÜME ZIPLADI RESMEN HAYVAN HERİFF.

İŞTE BUNUN GİBİ ŞEYLER MADDİ OLARAK SORARSAN BOR ÖDEMEKLE ÖMRÜM GEÇERRR HAYAT MI SİZCE BİRDE DÜN KAVGA ETTİK SENİ SENDEN ÖNCE BEN BOŞUCAM DEDİ AMA BEN ÇOK AĞIR KONUŞTUM İYİDE YAPTIM NE YAPACAM BEN YAAA BOŞANMAK İSTİYORUM AMA YAPAMIYORUMM

HA BİRDE AYDA YILDA YANIMA GELİR EN SON ALDATMASINDAN SONRA BÖYLE OLDU Kİ BAKIMLI VE GÜZEL BAYANIM HİÇ KİLOLUDA DEĞİLİM NEDENNNN.

Anonim Mükemmel Üye 22 Aralık 2017 - Paylaşıldı Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
1 Cevaplar

Nedennnnn diye yazıyorsun ya zaten sorun yazının içinden haykırıyor cevabı. Bir itiraf yazıyorsun kaç kişi okuyor hiç demiyor musun kadın bunu anlayacaklar mı?? Sen daha yazdığını anlatamıyorken evliliğindeki sorunu nasıl anlatıp çözüm sunacaksın kocana?

Acemi Üye 11 Ocak 2018 Cevap Yazıldı.
Yorum Ekle

Cevabınız

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları