RE: Berbatım

8 yıllık sırrımız ve bu konuyu benim ve Nerminin dışında bilen başka bir kişi yok. Böyle konuları kimseye anlatmam zaten ve anlatacak kimsem yok.16 yıllık evliyim. Eşimi hiç aldatmamıştım. Nermini tanıyıncaya kadar.8 sene önce evine aldığı bilgisayarı kurmak için saf bir şekilde evinden girdiğim anda nasıl olduğunu bile anlamadan dudaklarımızın, bedenlerimizin, ruhlarımızın çılgıncasına büyük bir uyumla kenetlenmesi ve onun 30 yaşında bekaretini bozmamı takip eden 8 yıllık beraberliğimiz oldu.

Eşim her ne kadar ara sıra sezse de 8 yıl sürdü Nerminle ilişkimiz.Ten uyumumuydu neydi bilmiyorum, hayatta ondan başka kadın tanımam.Çılgındı,sınırsızdı. Saygılı,istekli,sevgi dolu,özgüveni yüksek,fedakar,seksi seven ve çok seksi,hijyenikti,heryeri mis gibi kokardı.Ayin haline dönüşen,saatlerce süren sevişmelerimiz.İnanılmaz bir 8 yıl yaşadık.Sonunda talibi çıktı,benim evlenme imkanım yok çünkü evliyim.Her zaman olduğu gibi yine inanılmaz çılgın ve sınırsız, tüm deliklerin kullanıldığı,manyakça bir sevişmemizden sonra banyoda beraber yıkanırken talibi çıktığını,birisinin kendisi ile evlenmek için görüşmek istediğini,hayatın bundan sonrasını tek başına geçirmenin zor olduğunu,en azından yanında sürekli bir hayat arkadaşı istediğini ve şansını denemek için müsaademi istediğini söyledi.

Sarsıldım… Haklıydı..Benim kendisini bırakmamamı söyledi ama kıskanç adamım,dayanamam başkası ile olduğunu bilerek beraber olmak,paylaşmak istemem,paylaşamam onu.Evlenmeliydi tabiiki,hakkıydı.Yaşı geçiyordu çünkü.Kalbim,beynim ağrıya ağrıya,gözümden süzülen yaşlarla dudaklarına küçücük bir öpücük kondurup,helalleşip çıktım evinden geçen hafta.Asla arama demiştim ve hiç aramadı,bende aramadım.İçim kıyılıyor,offf,ne yapar,ne eder, mutlumudur, ne olacak bilmiyorum.İçim yanıyor.

Nermin çok sevmiştim seni ve hala seviyorum çılgınlar gibi ama karımı ve 3 çocuğumu bırakamazdım bunca yıldan ve bu yaştan sonra.Sadece kendi mutluluğum için onların hayatını kurban edemezdim.Aklımdan hiç çıkmıyorsun Nerminim.sana mutluluklar diliyorum canım.

Anonim Mükemmel Üye 22 Aralık 2017 - Paylaşıldı Erkek İtirafları.
Yorum Ekle
1 Cevaplar

Vay be… Karın nasıl anlamadı ben orasını anlamadım?

Acemi Üye 11 Ocak 2018 Cevap Yazıldı.
Yorum Ekle

Cevabınız

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları