RE: Arkadaşım ve Annem

İzmir de yaşıyorum. Antalya da üniversite de okuyorum. Arkadaşım Emre ile birlikte evde kalıyoruz. Neyse Babam öleli bayağı bir oldu. Annem çalışan bir kadın. Ama dul ve tek başına yaşıyor. Spor yapar kendine bakar. Çok açık giyinir. Kendine asla karıştırmaz. Ben de çok karisamam zaten. Annem böyle ara ara gelir hafta sonları bizde kalmaya falan. Hep gezer tozariz. Ben,annem,Emre beraber. Böyle böyle derken annem ile Emre çok samimi oldu. Hatta annem her hafta sonu gelmeye başladı. Ben bir şey demiyordum. Ne olacak arkadaşça falan diyordum ama gizlice Emre’nin telefonunu ele geçirip baktım. Annem ile yazışmalarını gördüm.Biraz okudum sonra boş muhabbet gibi geldi bende yerine koydum bakmadım. Neyse haftasonu oldu annem geldi. Yine gezdik dolaştık falan derken. Bunlar içelim diye tutturdu. Bende tamam dedim içmeye başladık. Ben çok içerim normalde ama o gün çok yorgundum. Gözümden uyku akıyordu.

Biraz daha içip koltuğa geçip yattım. Neyse gece bir uyandım. Saat 3 olmuş. Etraf karanlık. İçerden inleme sesleri geliyor. Kalktım ağır ağır yaklaştım kapıya. Kapı Aralık içerisi görünüyor. Işık açık. Annem emre nin kucağında zıplıyor. Çok şaşırdım. Beklemiyordum. İzlemeye devam ettim. Bu kez de Emre annemi yatağa domalttı öyle girmeye başladı.Yeter artık Oğlum uyanır bitirelim dedi annem.Emre oralı olmadı bile. En sonunda Emre iyice hızlandı annem dışarı gel diye uyarmasina rağmen Emre onu duymazlıktan gelip bütün spermini bögurerek annemin amcigina boşalttı.Cikmasiyla birlikte annemin amindan oluk oluk sperm akti.Annem ağlamaya başladı. Emre oralı bile olmadan kalktı yataktan. Bende salona geçip yattım. Hiçbir şeyden haberim yok gibi uyudum. Sabah uyandığımda annemin gözleri kızarmıştı. Ne oldu dedim. Bir şey yok dedi. Çok ustelemedim. O gün tekrar yakinlasmadilar. Annem geri döndü. Ben Emre uyuyunca mesajlarına bakıyordum.Annemden ses seda yok.Hic yazmiyordu Emre ye. Annem artık gelmemeye başlamıştı. 2 ay sonra Emre ye mesaj attı annem. Yaptığını beğendin mi hamileyim diye. Ben ikinci bir şok yaşadım resmen. Annem arkadaşımdan hamileydi. Nasıl yapacaklardı bilmiyorum ben de.

Anonim Mükemmel Üye 15 Ağustos 2018 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
1 Cevaplar

onun kolayı var,yol gösterebilirim annene ve sana.

Acemi Üye 14 Mart 2019 Cevap Yazıldı.
Yorum Ekle

Cevabınız

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları