RE: Aldatılmak istemiyorum

Eşimde yaklaşık olarak 1 senedir evliyiz. Evliliğimiz ilk 6 ay kadar çok güzeldi ancak ondan sonra eşimin yavaş yavaş benden uzaklaştığını fark ediyordum.

Eşimin telefon ile tuvalete girmeleri, bilgisayar başında fazla vakit geçirmesi ve hep bir bahaneler ile yanımda olmayışı, bana aldattığını düşündürüyor.

Bu düşünce benim için bir kabus, inş öyle bir şey yoktur ama varsa da sizce nasıl ortaya çıkarabilirim, hangi yolu izlemeliyim ne yapmalıyım ?

Eşimin aldattığını düşündükçe her dakika çok mutsuzum, lütfen bir fikir verin, yardım edin.

Anonim Mükemmel Üye 22 Aralık 2017 - Paylaşıldı Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
2 Cevaplar

Sorunlar konuşulmadan çözülmez bence… Eğer senin bir sorunun var ise bunu karşı tarafla paylaşmadan çözemezsin. Eğer eşin seninle eskisi kadar ilgilenmiyor ise ya yeni evliliğin verdiği yükü biraz ağır buldu alışmaya çalışıyor ya da bir sorunu var seninle alakalı ve bunu seninle paylaşmanın bir yolunu bulamadığı için şunu bunu yapıyor vs vs… Söz konusu olan evlilik ben bekarım bekara da hatun boşamak kolaydır diye bir laf var. Ama şunu bilirim kartlarını açık oynarsan bence pişman olmazsın adama gidip sen beni aldatıyor musun deme de Maho gibi. Onu ne kadar önemsediğini vs anlat bir sorunu varsa anlatmasını iste filan. Olmadı aile terapisti diye birşey var git ona sor ne bileyim….

Acemi Üye 11 Ocak 2018 Cevap Yazıldı.
Yorum Ekle

Cevabınız

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları